Femra

Adelina rikthehet, tregon dhuratat nga Ema e Zanfina (Foto)

Written by admin

Ajo njihet si diva e Kosovës.

Është kjo këngëtarja e njohur Adelina Ismajli e cila pak kohë më parë është bërë nënë, transmeton Gazeta Express.

Adelina dhe bashkëshorti i saj Vali janë bërë prindër për herë të parë të një djali të ëmbël të cilin e pagëzuan me emrin Uliks.

Ajo së fundmi është rikthyer me postimet e saj.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Adelina përmes një fotografie që ka postuar në profilin e saj në Instagram.

E ku ka më mirë se të kesh motra.

Adelina është rikthyer duke treguar  dhuratat e shumta nga dy motrat e saj Ema e Zanfina.

Çantë, kapelë, syze ishin dhuratat që kishte marrë Adelina.

“Kush ka teze botën ka. E kush ka motra ka YSL. Faleminderit Ema dhe Zani për dhuratat fantastike, ju duam♥”, ishte mbishkrimi që kishte bërë Adelina.

About the author

admin