Magazina

Ariana publikon foto me mëngjes, shikoni si e quan Fjolla Morina

Written by Admin S

Ariana Fejzullahu është padyshim njëra ndër nuset më të komentuara në showbizin shqiptar.

E duke qenë bashkëshortja e një këngëtari shumë të famshëm siç është Ermali, ajo patjetër se gjithmonë është në fokus të medieve dhe publikut, transmeton Gazeta Express.

Nusja e familjes Fejzullahu gjithmonë është komentuar për bukurinë dhe stilin e saj të veçantë.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale. Sot me mëngjes ajo ka postuar disa imazhe ku duket tejet bukur e me një ananas në duar.

Ajo që bie në sy është komenti i këngëtares Fjolla Morina. Fjolla i ka lënë një koment Arianës një emoji trëndafil.

Nga kjo mund të kuptojmë se Ariana ka raporte shumë të mira me koleget e bashkëshortit të tij.

Kujtojmë se ndonëse është nënë e tre fëmijëve, Ariana njihet edhe për linjat e saj perfekte.

About the author

Admin S