Fashion Femra

Dafina bëhet për spital, kjo është gjendja e saj

Written by Admin S

Pas një kohe të gjatë, ajo iu rikthye fansave e koncerteve në Kosovë

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri e cila ka disa vjet që është duke punuar dhe jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, transmeton Gazeta Express.

Mirëpo, angazhimet e shumta Dafinës i kanë ndikuar në shëndetin e saj.

Dafina përmes disa imazheve që ka postuar në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar disa video ku shihet e shtrirë në spital e duke marrë infuzion.

Por, duket se gjendja e saj është duke u përmirësuar pasi që ajo ka incizuar vetën të shtrirë në spital.

Kujtojmë se “Ti e din” është projekti i fundit nga Dafina, projekt ky i cili u prit mirë nga fansat e saj.

About the author

Admin S