Femra Foto Magazina

E pandalshme në provokime Oriola Marashi, pa të brendëshme në shtrat

Written by Admin S

Oriola Marshi, anëtarja e re e OTR, di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

E perferuara e Noizyt. shfaqet gjithnjë provokuese, në postimin e fundit ajo duket mjaft e nxehtë.

Oriola shfaqet pa të brendshme mbi shtrat. Ndrësa në pjesë e sipërme ajo nuk ka veshur të brendshme dhe në pjesën e poshtem të trupit shfaqet me pantallona të zbërthyera.

oriola

About the author

Admin S