Femra Foto Magazina Video

Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej (VIDEO)

Written by Admin S

Kallashi dhe Iva Aliko ishin të ftuarat e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘’Zonë e Lirë’’ , ku kanë folur rreth projekteve të tyre të ardhshme. Në bisedë e sipër vajzat zbuluan se të dyja kishin ardhur pa reçipeta në emision, madje Kallashi nuk kishte veshur as të brendshme.
Dhe si për ta vërtetuar këtë gjë, ka qenë Iva e cila ka parë poshtë fundit të Kallashit dhe ka artikuluar të vërtetën se ajo nuk kishte veshur të brendshme.
Ndërsa moderatori Ccani i ka pyetur nëse kjo ishte një sjellje lezbike dhe se a kanë pasur vajzat eksperienca me lezbike, ku të dyja janë përgjigjur që jo.

About the author

Admin S