Femra Foto Magazina Video

“Më kap më mirë”/Skandali në emision, Zogu prek në vithe e në gjoks Gugun (VIDEO)

Written by Admin S

Me sa duket, tashmë asgjë nuk ka etikë në mediat tona. Kështu, në emisionin e sotshëm të mëngjesit, në Ora News, Hermes Nika ka pasur të ftuar një prej vajzave të showbizit, të njohur për skandalet e saj të shumta, Gugun.
Djali e ka pyetur nëse ajo përdor shpesh fotoshop në fotot e saj dhe nëse fryn të pasmet, e këtë ia ka demostruar vetë vajza, e cila ka pranuar se nuk ka mbajtur mbathje dhe as reçipeta me fustanin që është paraqitur.
Më pas ajo e ka lejuar Hermesin ta prekë në pjesën e vitheve si dhe të gjokseve, pa pasur asnjë lloj kompleksi. Deri diku, mund ta kuptojmë se bëhet fjalë për një lloj lirie mes miqsh, por duke pasur parasysh se një video e tillë shfaqet në një orar të mëngjesit, ku nuk përjashtohen nga ekrani edhe fëmijët, të shumtë kanë qenë ata që e kanë cilësuar si të tepërt.

 

A mund ti prek pak? ????????????????????

"A mund ti prek pak?" ????????????????????Hermes Nikaj Merita Haxhia (Gugu) #DiteeRe #oranewsShikoni videon e plote te "Mekatit te Guguse" https://www.youtube.com/watch?v=RsEcv2vWoBs

Publié par Ora News sur mercredi 22 novembre 2017

 

 

About the author

Admin S