Video

Ndodh e papritura në spektakël, Marina Vjollca kujton fëmijërinë me … (Video)

Written by Admin S

Spektakli “C’est La Vie” – “Kjo është jeta”, nisi natën e tij të gjashtë mes duartrokitjeve nën drejtimin e bukuroshes Marina Vjollca.
Prezantuesja i kërkoi publikut që të jetë po aq entuziast dhe i gëzuar sa herët e tjera. Çdo natë gara bëhet dhe më e fortë nga konkurrentët. Mbrëmjen e sotme, Kristi erdhi ndryshe në skenën e “C’est La Vie”. Ai kishte hipur në një karrocë me guzhineta.
“Për të gjitha inatet që ke pasur ndaj meje do e përdor unë”, u shpreh Marina, e cila u largua nga spektakli duke bërë një xhiro me të.

About the author

Admin S