Magazina Video

Plas sherri në emisionin e ‘Ora News’, moderatorët nuk dinë ku të fusin kokën (VIDEO)

Written by admin

Fakti qe dy prezantues te rinj u kane shkuar ne studio Besit dhe Dajanes qe prezantojne emisionin Dite e re ne Ora news dhe kane dasur tu zene vendin, ka acaruar shume keq situaten aq a ne fund ka pasur edhe te qara.

Por sigurisht qe ishte nje kamera e fshehtë qe u ishte bere dy moderatorëve te ‘Ditë e Re’.

About the author

admin