Fashion Femra Magazina Stili

Shkenda Dubova do ta bëjë nxehtë për vitin e ri (FOTO)

Written by admin

Xhirimet e programeve festive për natën e Vitit të Ri kanë filluar.

Shkenda Dubova edhe këtë herë duket se do të na përvëlojë me pamjen e saj.

Në një video dhe foto që ka publikuar në Instastory ajo vjen e veshur me kostum derisa ekspozon gjoksin e bukur dhe seksi./10minuta/

 

Xhirimet e programeve festive për natën e Vitit të Ri kanë filluar.

Shkenda Dubova edhe këtë herë duket se do të na përvëlojë me pamjen e saj.

Në një video dhe foto që ka publikuar në Instastory ajo vjen e veshur me kostum derisa ekspozon gjoksin e bukur dhe seksi./10minuta/

About the author

admin