Magazina

Si dukej Andrra para se të njihej me Sinan Hoxhën

Written by admin

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë një nga dyshet më të dashura të shoubizit shqiptar, ndërkohë që modelja ka rrëmbyer aq shumë zemrat e shqiptarëve sa ka afro 2-fishin e ndjekësve në Instagram nga i shoqi. Pas ceremonisë përrallore të martesës, Andrra dhe Sinani u bënë prindër të një djali, afro një vit më parë, vogëlushin që e quajtën Ansi.

Por, si dukej Andrra para se të njiehj me këngëtarin shqiptar e të binte në dashuri me të?

‘Revista Kosovare’ ka publikuar një foto të Andrrës të disa viteve më parë e ku duket po kaq e adhurueshme sa sot. Bukuroshja ka qënë modele në Gjermani duke ruajtur të njëjtat forma të rregullta edhe pas lindjes.

About the author

admin